• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
  • اِلأَربِعا ١٦ جمادي الاولي ١٤٤۰
  • Wednesday, January 23, 2019

 

 

♦بخش جراحی و داخلی مردان و زنان بیمارستان حکمت ساری


مسوول علمی و رییس بخش جراحی و داخلی مردان و زنان:

سرپرستار بخش جراحی و داخلی مردان و زنان: ربابه اسماعیل زاده

ارتباط با بخش جراحی و داخلی مردان و زنان: 23-33268920 داخلی 1228-1230


در مرداد ماه 1396 طرح هتلینگ در بخش اجرا شده است.

بخش بخش جراحی و داخلی مردان و زنان در سمت راست طبقه اول بیمارستان با مساحت 395متر مربع می باشد . بخش شامل 8 اتاق دو ،سه و چهار تخته ، 1 اتاق ایزوله و 1 اتاق  VIP  که در هر اتاق مجزا سرویس بهداشتی ، حمام،تلویزیون و یخچال  وجود دارد. بخش شامل اتاق معاینه، پانسمان، استراحت پرسنل، انبار ، تریتمنت ، تمیز و کثیف نیز می باشد .                       
این بخش با در اختیار داشتن پزشکان متخصص قلب، داخلی، روانپزشکی ، جراح مغزو اعصاب ،کلیه و مجاری ادراری ، ارتوپدی ، جراحی عمومی ، چشم ، عفونی و کادر پرستاری در هر شیفت به مراجعه کنندگان خدمات رسانی می کند. موارد بستری در این بخش ها شامل: بیماریهای مزمن قلبی،کلیوی، دیابت، ارتوپدی، چشم  و سایر بیماریهای داخلی و اعصاب می باشد.

شرح فعالیت بخش:  بستری بیماران داخلی، مراقبت و درمان از بیماران ، داخلی ، تنفسی ، عفونی، کلیه و مجاری ادراری ، پیگیری تمامی اقدامات تشخیصی و درمانی. پذیرش بیماران جهت عمل های جراحی عمومی و مراقبت های قبل و بعد از عمل.

ارائه خدماتی نظیر : کنترل علائم حیاتی، نوار قلب بزرگسال، سونداژ، پانسمان، آموزش امور درمانی به بیماران و همراهان بیمار در بدو ورود یا هنگام ترخیص ، اقدامات پاراکلینیکی.، انتقال بیماران به اتاق عمل، تحویل بیماران از اتاق عمل، انتقال از اتاق عمل به بخش یا ICU، ویزیت بیماران و ...

 

 

Page Generated in 0/5390 sec